Бурякозбиральна техніка
Картоплезбиральна техніка
Головна / Ремонт

На ТДВ«Плотицька Агропромтехніка» освоєна технологія ремонту гумопруткових транспортерних полотен‚ гумових роликів‚ а також гумометалевих валів. Це значною мірою впливає на ціну всієїпродукції‚ визначаючи її значно меншою за ціни імпортних аналогів‚ при цьому‚ абсолютно невпливаючи на якість.

Ремонт гумопруткових транспортерних полотен складається із відділення прутків та гребінків від старого транспортера‚ заміна‚ пошкоджених деталей на аналогічні нові‚ їх повнеочищення від бруду та фарбування. Далі‚ транспортер відновлюється на нових гумотканинних стрічках. Відновлене (відремонтоване) гумо не має ніяких відмінностей від нового‚ окрім значно меншої ціни. На придбані відремонтовані гумопруткові транспортерні полотна‚ так як і на готові вироби‚ підприємство ТДВ «Плотицька Агропромтехніка» дає гарантію терміном на 1 рік.

Ремонт гумометалевих роликів і гумових валів полягає у видаленні залишків гуми на корпусах роликів (валів) до чистого металу‚ ремонт‚ якщо це необхідно‚ корпусу ролика (вала)‚ обробку корпусу спеціа- льними грунтовками і клеями вулканізацію ролика ,вала. Після вулканізації і фарбування ролики ,вали нічим не відрізняються від нових. При цьому ціна на відремонтовані резинометалеві ролики відрізняється майже в 2-а рази. На відремонтовані гумометалличні ролики .вали. транспортерні полотна підприємство ТДВ «Плотицька Агропромтехніка" дає гарантійні зобов’язання терміном на 1 рік.

 

Новинка: РЕСТАВРУЄМО КАТКИ